Výzkumné instituce

Excelentní výzkumné instituce provádí základní výzkum, jehož výsledky jsou potom v rámci centra přenášeny do praxe. Všechny instituce mají bohaté zkušenosti se základním výzkumem v oblasti kyberbezpečnosti.

Masarykova univerzita

Masarykova univerzita je druhá nejstarší česká univerzita a počtem studentů v akreditovaných studijních programech je také druhou největší vysokou školou v České republice. V oblasti kyberbezpečnosti se MU významně angažuje. 

Vysoké učení technické v Brně

Vysoké učení technické v Brně je veřejná vysoká škola zaměřená na technické, ekonomické a umělecké vědy. V oblasti kyberbezpečnosti se aktivně angažují zejména Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií a Fakulta informačních technologií.

CESNET

CESNET je sdružení vysokých škol a Akademie věd České republiky, které provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání zahrnující počítačovou síť, výpočetní gridy, datová úložiště, prostředí pro spolupráci a nabízející širokou škálu služeb. Má za sebou řadu úspěšných projektů týkajích se kyberbezpečnosti. 

České vysoké učení technické

ČVUT v Praze je jednou z největších a nejstarších vysokých škol v Evropě. Zaměřuje se na technické obory, kterými mimo různých projektů také významně přispívá do oblasti kyberbezpečnosti.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info