Výzkumné instituce

Excelentní výzkumné instituce provádí základní výzkum, jehož výsledky jsou potom v rámci centra přenášeny do praxe. Všechny instituce mají bohaté zkušenosti se základním výzkumem v oblasti kyberbezpečnosti.

Masarykova univerzita

Masarykova univerzita je druhá nejstarší česká univerzita a počtem studentů v akreditovaných studijních programech je také druhou největší vysokou školou v České republice. V oblasti kyberbezpečnosti se MU významně angažuje. 

Bez popisku

Vysoké učení technické v Brně

Vysoké učení technické v Brně je veřejná vysoká škola zaměřená na technické, ekonomické a umělecké vědy. V oblasti kyberbezpečnosti se aktivně angažují zejména Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií a Fakulta informačních technologií.

Bez popisku

CESNET

CESNET je sdružení vysokých škol a Akademie věd České republiky, které provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání zahrnující počítačovou síť, výpočetní gridy, datová úložiště, prostředí pro spolupráci a nabízející širokou škálu služeb. Má za sebou řadu úspěšných projektů týkajích se kyberbezpečnosti. 

Bez popisku

České vysoké učení technické

ČVUT v Praze je jednou z největších a nejstarších vysokých škol v Evropě. Zaměřuje se na technické obory, kterými mimo různých projektů také významně přispívá do oblasti kyberbezpečnosti.

Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info