Podniky 

Mají v rámci NC3 zásadní roli. Přímo se podílí výzkumné agendě, definují výzkumná témata, získávají podněty, provádí vlastní in-kind výzkum a převádí do praxe výsledky základního výzkumu, včetně související komercionalizace. 

Axenta a.s.

Společnost AXENTA a.s. byla založena jako systémový integrátor v oblasti komplexní bezpečnosti, tj. bezpečnosti informačních technologií, ochrany informací a fyzické bezpečnosti. Spojuje ochrany serverů s perimetrovými zařízeními v rámci jednotného místa mající real-time přehled o bezpečnostní situaci. 

 

Bez popisku

CAMEA, spol. s r.o.

S více než dvacetiletou zkušeností v oblastech zpracování obrazu, zpracování signálu, real-time zpracování dat, výzkumu a vývoje na vestavěných platformách a vývoje HW/SW pro různé dopravní a průmyslové aplikace, vytváří CAMEA moderní a v praxi ověřené platformy pro průmyslová a multifunkční řešení inteligentích dopravních systémů se stovkami aplikací po celém světě.

 

Bez popisku

Flowmon Networks a.s.

Společnost Flowmon Networks se zaměřuje na správu a zabezpečení síťových infrastruktur firem prostřednictvím vývoje moderních technologií pro monitorování a analýzu chování počítačových sítí. 
V roce 2007 začínala jako spin-off MU, VUT a CESNET, dnes jde o celosvětově uznávanou technologickou společnost.

 

Bez popisku

INDUSTRY CLUSTER 4.0, z. s. 

INDUSTRY CLUSTER 4.0 je významný spolek strojírenských a IT firem z Jihomoravského kraje, sdružených za účelem posilování jejich konkurenceschopnosti a inovačních aktivit, zejména prostřednictvím implementace konceptu „Průmysl 4.0“. Zakládajícími členy tohoto spolku se stalo 19 společností, aktuálně má klastr 28 členů. Seznam a profily členů ZDE.

 

 

Bez popisku

Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s.p.

Agentura NAKIT byla založena jako servisní organizace ministerstva vnitra České republiky. Poskytuje služby v oblasti informačních a komunikačních technologií s využitím více než 40 regionálních pracovišť. Statut agentury vymezuje široký rozsah činností a předurčuje NAKIT k vybudování nových kompetencí umožňujících např. informační a komunikační technologie nejen provozovat a udržovat, ale zároveň je dlouhodobě rozvíjet v souladu s potřebami jejich uživatelů.

 

Bez popisku

PRK Partners s.r.o.

PRK Partners je přední advokátní kanceláří a nositelem nejvýznamnějších mezinárodních i lokálních ocenění. Specializováné týmy právníků a daňových expertů kanceláře pracují pro největší hráče světového byznysu, ale i pro lokální společnosti. Své klienty doprovází na jejich cestě za obchodem v jurisdikcích prakticky po celém světě.

Bez popisku

Unicorn Systems a.s.

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Působína trhu již od roku 1990. Řešení společnosti jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími subjekty z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy.

Bez popisku

UNIS, a.s.

Hlavní činností UNIS, a.s. je realizace projektů v investiční výstavbě zaměřené do oborů zpracování ropy a zemního plynu, petrochemie, chemie a energetiky v dodavatelské formě tzv. „na klíč“ (model EPC nebo EPC-M).Realizace řady aplikací v petrochemickém průmyslu umožnila osvojit si řízení technologických procesů z portfolia předních světových poskytovatelů - licenzorů průmyslových technologií.

 

Bez popisku

Technické sítě Brno, akciová společnost

Hlavní a prioritní činností společnosti je poskytování služeb statutárnímu městu Brnu. Nejvýznamnějšími z nich jsou správa a zabezpečení provozu veřejného osvětlení a slavnostního osvětlení města Brna a správa a zabezpečení provozu podzemní kolektorové sítě města Brna. Společnost dále provozuje Metropolitní datovou síť a datová centra. Pro město Brno vykonává i bezpečnostní roli Architekta kybernetické bezpečnosti a poskytuje další služby v oblasti kybernetické bezpečnosti.

 

Bez popisku

EG.D, a.s.

EG.D, a.s. je akciová společnost. Její hlavní činností je distribuce elektřiny a plynu. Společnost poskytuje služby distribuční soustavy a spolupracuje s dalšími účastníky trhu s elektřinou a plynem - zákazníky, obchodníky, výrobci, provozovateli přenosových soustav, operátorem trhu s elektřinou a plynem a dalšími provozovateli distribučních soustav připojenými k distribuční soustavě EG.D, a.s.

EG.D, a.s. spravuje a rozvíjí distribuční síť, propojuje odběrná místa zákazníků a nové zdroje a nabízí další služby v oblasti distribuce elektřiny a plynu. EG.D, a.s. odpovídá za provoz distribuční soustavy, její dlouhodobý rozvoj, plánování objemů údržby elektrické a plynové sítě, ale také za její realizaci.

 

 

Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info